MVA63VC3R3ME55TP
CAP ALUM 3.3UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA63VC3R3ME55TP
MVA63VC3R3ME55TP Hakkında
MVA63VC3R3ME55TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 3.3µF kapasiteli, 63V rated voltaj ile çalışan yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. Polar yapısı ile DC devrelerinde kullanım için tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans, 60.273Ohm ESR değeri ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile düşük frekans uygulamalarında (120Hz'de 17mA ripple akım) kullanılabilir. 2000 saat ömrü 85°C'de garantilenmiş olup, analog ve dijital devre tasarımlarında, filtre ve bypass uygulamalarında yer alabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60.273Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 17 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V