MVA6.3VC332MK16TR
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA6.3VC332MK
MVA6.3VC332MK16TR Hakkında
MVA6.3VC332MK16TR, United Chemi-Con tarafından üretilen 3300µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim için tasarlanan bu SMD tipi kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 211mOhm olup, 120Hz'de 1A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 211mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V