MVA63VC1R0MD55TP
CAP ALUM 1UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA63VC1R0MD55TP
MVA63VC1R0MD55TP Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVA63VC1R0MD55TP, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, -40°C ile +85°C arasında güvenli işletim yapabilir. 198.9 Ohm ESR değeri ile 8 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü @ 85°C ile standart elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 198.9Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V