MVA50VE102ML22TR
CAP ALUM 1000UF 20% 50V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MVA50VE102ML22TR
MVA50VE102ML22TR Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVA50VE102ML22TR, 1000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu SMD tip kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan komponentin, 85°C'de 2000 saatlik ömrü vardır. 298mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 1.3A ripple akımı destekler. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, sinyal işleme ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Radial, SMD kasa tipi ile yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarında montaj kolaylığı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 298mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V