MVA50VC331MK14TR
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA50VC331MK
MVA50VC331MK14TR Hakkında
MVA50VC331MK14TR, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 50V nominal gerilimli surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışmaktadır. 120Hz'de 904mOhm ESR değerine ve 600mA ripple akım özelliğine sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, SMD radyal kasa tipindedir. Ürün şu anda üretim dışı durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 904mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V