MVA50VC101MH10TP
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MVA50VC101MH
MVA50VC101MH10TP Hakkında
MVA50VC101MH10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasitanslı, 50V rated voltage'lı yüzey monte alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve radial can SMD paketlemesi ile tasarlanmıştır. 120Hz'de 1.989Ohm ESR değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. 190mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtrelemesi, dekouplaj ve yavaş sinyal işleme devreleri gibi alanlarda kullanılır. Mevcut durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.989Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V