MVA35VC221MH10TP
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA35VC221MH
MVA35VC221MH10TP Hakkında
MVA35VC221MH10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 35V rated voltage'lı SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 1.055Ohm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımına (260mA @ 120Hz) dayanabilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garanti eder. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.055Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V