MVA35VC151MH10TP
CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA35VC151MH10TP
MVA35VC151MH10TP Hakkında
MVA35VC151MH10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 150µF kapasiteli, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 1.547Ohm ESR değerine sahiptir. 120Hz'de 210mA ripple current kapasitesine ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmektedir. Güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Ürün şu anda obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.547Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V