MVA25VE222ML22TR
CAP ALUM 2200UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA25VE222ML22TR
MVA25VE222ML22TR Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen MVA25VE222ML22TR, 2200µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, Surface Mount (SMD) montaj türünde radial can paketinde sunulmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. 120Hz'de 211mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı bulunan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120Hz'de 1.45A ripple akım kapasitesine sahiptir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 211mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V