MVA25VC22RME55TP
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA25VC22RME55TP
MVA25VC22RME55TP Hakkında
MVA25VC22RME55TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 22µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime sahip bu polar kondansatör, Surface Mount (SMD) teknolojisine uygun radial can paketinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 12.055Ohm ESR değerleri ile -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 120Hz'de 41mA ripple akım kapasitesine sahip olan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.055Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 41 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V