MVA16VC681MJ10TP
CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA16VC681MJ
MVA16VC681MJ10TP Hakkında
MVA16VC681MJ10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 680µF kapasitanslı, 16V rated gerilime sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahip olan bu komponent, 120 Hz'de 634 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) değerine ve 380 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. Radial, Can tipinde SMD paketlemesi ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda DC ripple filtreleme, güç kaynakları, ses devreler ve düşük frekanslı sinyallerin filtrelenmesinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplama işlemi doğru şekilde yapılmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 634mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V