MVA16VC221MF80TP
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA16VC221MF
MVA16VC221MF80TP Hakkında
MVA16VC221MF80TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 16V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radyal kutu paketi ile tasarlanmış olan bu bileşen, ±20% tolerans ve 1.959Ohm ESR değerine (120Hz'de) sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Düşük frekans ripple akımında 130mA desteğiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısıyla doğru polarizasyon gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.959Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V