MVA10VC331MH10TP
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA10VC331MH10TP
MVA10VC331MH10TP Hakkında
MVA10VC331MH10TP, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasitesi ve 10V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponent, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi vermektedir. ESR değeri 120Hz'de 1.507Ohm olup, ripple current kapasitesi 120Hz'de 270mA'dir. ±20% tolerans değeriyle sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. Komponent şu anda kullanım dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.507Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V