MVA100VC68RMK14TP
CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
MVA100VC68RMK14TP
MVA100VC68RMK14TP Hakkında
United Chemi-Con üretimi MVA100VC68RMK14TP, 68µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik SMD kondansatördür. 100V nominal gerilim için tasarlanmıştır ve -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans değerine sahip olan bu bileşen, 120Hz'de 2.438Ohm ESR değeri ile karakterizedir. 380mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. SMD paket tipinde sunulan komponentin ömrü 85°C'de 2000 saattir. Not: Bu ürün üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.438Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V