MUR2X060A12
DIODE GEN PURP 1.2KV 60A SOT227
Seri / Aile Numarası
MUR2X060A12
MUR2X060A12 Hakkında
MUR2X060A12, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen 1.2kV 60A kapasiteli general purpose diyot dizisidir. SOT-227-4 (miniBLOC) paketinde sağlanan bu bileşen, iki bağımsız diyodu içermektedir. Standard recovery karakteristiğine sahip olan komponent, -55°C ile 175°C arasında çalışabilmektedir. 60A ortalama doğrultulanmış akım ile enerji dönüşüm uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve motor kontrol devreleri gibi endüstriyel sistemlerde kullanılır. 2.35V maksimum forward voltaj ve 1200V reverse voltaj özellikleri ile yüksek voltaj uygulamalarında yüksek güvenilirlik sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 60A
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 1200 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.35 V @ 60 A