MTZJT-776.2C
DIODE ZENER 6.2V 500MW MSD
Seri / Aile Numarası
MTZJT-776.2C
MTZJT-776.2C Hakkında
MTZJT-776.2C, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 6.2V nominal gerilimde çalışan tekil Zener diyottur. 500mW güç derecelendirilmesi ile voltaj regülasyonu, gerilim koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. DO-34 axial pakete sahip bu Through Hole bileşen, 5µA ters sızıntı akımı ve 30Ohm maksimum impedansta çalışır. ±3% voltaj toleransı ile uygulamalar için stabil bir zener referansı sağlar. Mevcut olmayan ürün statüsüyle tedarik edilebilirliği kontrol edilmelidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 3 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package MSD
Tolerance ±3%
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.2 V