MT9P031I12STC-TP
SENSOR IMAGE COLOR CMOS 48-LCC
Üretici
onsemi
MT9P031
MT9P031I12STC-TP Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Active Pixel Array 2592H x 1944V
Frames per Second 53
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Type CMOS
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V