MT321220
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 220V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
MT321220
MT321220 Hakkında
MT321220, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesesidir. 220VDC bobini ile çalışan bu rölede 3PDT (3 Form C) kontak yapısı bulunmaktadır. 10A kontakt kapasitesi ile orta güç uygulamalarında kullanılmaya uygun olan cihaz, minimum 165VDC ile işletime geçer ve 22VDC'de serbest kalır. 15ms işletme ve 10ms serbest kalma süresi ile hızlı anahtarlama gerekli olmayan endüstriyel ve kontrol uygulamalarında tercih edilir. AgNi kontak malzemesi ile yüksek güvenilirlik sağlar. Test butonu ile saha kontrolü yapılabilir. Octal 11 pin soketlenebilir yapısı ile kurulum ve değişim işlemleri kolaylaştırılmıştır. -40°C ~ 60°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. Not: Bu ürün üretime devam etmeyen (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 5.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 220VDC
Contact Form 3PDT (3 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Test Button
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 165 VDC
Must Release Voltage 22 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 400VAC - Max
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)