MSRTA600100(A)
DIODE MODULE 1KV 600A 3TOWER
Seri / Aile Numarası
MSRTA600100
MSRTA600100(A) Hakkında
MSRTA600100(A), GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen 1000V 600A kapasiteli üç kulelik diyot modülüdür. Common Cathode konfigürasyonda iki diyotlu bu komponent, yüksek akım doğrultma uygulamalarında kullanılır. DC ters voltajda 1000V, ortalama doğrultulmuş akım 600A (DC) ve maksimum forward voltajı 600A'de 1.2V'tur. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Şasi montajı için tasarlanan bu modül, endüstriyel güç kaynakları, kaynak makineleri, UPS sistemleri ve motor sürücüleri gibi uygulamalarda kullanılır. Standart recovery tipi diyot konfigürasyonuyla 200mA üzerindeki akımlarda 500ns'den daha yüksek recovery time'a sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 600A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 600 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 3-SMD Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Three Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 600 A