MSRTA6001
DIODE MODULE 1.6KV 600A 3TOWER
Seri / Aile Numarası
MSRTA6001
MSRTA6001 Hakkında
MSRTA6001, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen yüksek akım silikon doğrultucu diyot modulüdür. 1600V ters yönlü voltaj kapasitesi ve 600A ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanan bu komponent, üç tower konfigürasyonunda sunulmaktadır. Chassis mount tipi montaj için uygun olan modül, -55°C ile 150°C arasında çalışabilmektedir. Standard recovery karakteristiğine sahip olan komponent (>500ns recovery time, >200mA Io), güç elektoniği uygulamalarında, endüstriyel konvertörler, UPS sistemleri ve enerji dönüştürme devrelerinde kullanılır. SMD modül paketi ile yüksek güç yoğunluğu ve kompakt tasarım sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 600A (DC)
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 3-SMD Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Three Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V