MSRTA500160(A)
DIODE MODULE 1.6KV 500A 3TOWER
Seri / Aile Numarası
MSRTA500160
MSRTA500160(A) Hakkında
MSRTA500160(A), GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen 1.6kV 500A kapasiteli diyot modülüdür. Three tower montaj konfigürasyonunda tasarlanan bu ürün, 1 pair common cathode diyot yapısına sahiptir. DC ortalama doğrultulmuş akım (Io) başına 500A kapasiteyle üretim, kaynak ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. Maksimum ters voltajı (Vr) 1600V, ileri voltajı (Vf) 500A'de 1.2V'dur. Standart recovery hızına (>500ns) sahip olan komponent, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Chassis mount tipinde bu diyot modülü, yüksek akım endüstriyel doğrultma devrelerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 500A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 600 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case Three Tower
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Three Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 500 A