MSRTA30080(A)D
DIODE GEN PURP 800V 300A 3 TOWER
Paket/Kılıf
Three Tower
Seri / Aile Numarası
MSRTA30080
MSRTA30080(A)D Hakkında
GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen MSRTA30080(A)D, 800V ters gerilim ve 300A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip genel amaçlı bir doğrultma diyotudur. Three Tower kasa tipi ile chassis montaja uygun olan bu bileşen, 1 çift seri bağlantı diyot konfigürasyonuna sahiptir. 1.1V ileri gerilim düşümü ve 20µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilen diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. Standard recovery türü uygulamalar için tasarlanmış olan bu bileşen, güç kaynakları, elektrik kaynağı devreleri ve yüksek akım doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 300A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 800 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case Three Tower
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Three Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 300 A