MSRTA30060(A)D
DIODE GEN PURP 600V 300A 3 TOWER
Paket/Kılıf
Three Tower
Seri / Aile Numarası
MSRTA30060
MSRTA30060(A)D Hakkında
MSRTA30060(A)D, GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen 600V 300A kapasiteli standart recovery doğrultucu diyotudur. Three Tower kasa türünde chassis mount olarak tasarlanmış bu komponentin seri bağlantılı 1 çift diyot konfigürasyonu bulunmaktadır. 300A ortalama doğrultulmuş akım ve maksimum 1.1V forward voltage özellikleri ile güç kaynakları, inverterler ve yüksek akım uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C junction sıcaklık aralığında çalışabilir ve 600V reverse voltajda 20µA leakage akımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 300A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 µA @ 600 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case Three Tower
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Three Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 300 A