MSRT150100(A)
DIODE MODULE 1KV 150A 3TOWER
Paket/Kılıf
Three Tower
Seri / Aile Numarası
MSRT150100
MSRT150100(A) Hakkında
GeneSiC Semiconductor tarafından üretilen MSRT150100(A), 1000V ters voltaj dayanımına sahip 150A ortalama doğrultulmuş akıma sahip bir diyot modülüdür. 1 çift common cathode konfigürasyonda tasarlanan bu komponent, chassis mount tipi three tower paketlemesinde sunulmaktadır. Maksimum forward voltajı 1.2V @ 150A olan ve -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu standart recovery diyot modülü, yüksek akım doğrultma uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır. 600V'ta 10µA maksimum reverse leakage akımı ile karakterize edilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 150A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case Three Tower
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Three Tower
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 150 A