MSKD200-16
DIODE MODULE 1.6KV 200A SD2
Paket/Kılıf
D2
Seri / Aile Numarası
MSKD200-16
MSKD200-16 Hakkında
MSKD200-16, Microchip Technology tarafından üretilen 1.6 kV diyot modülüdür. 200A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu komponentin konfigürasyonu Common Cathode Pair olarak tasarlanmıştır. Standart hızda çalışan bu diyot modülü (recovery time >500ns, >200mA için), yüksek voltaj ve yüksek akım uygulamalarında kullanılan güç elektronik devrelerinde yer almaktadır. 1.3V maksimum forward voltaj düşüşü ile karakterize edilen bu bileşen, özellikle endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve doğrultma devrelerinde tercih edilmektedir. Chassis mount montaj türü ile sunulan SD2 paketinde sağlanır. Reverse leakage akımı 1600V'da 9mA'dır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200A
Current - Reverse Leakage @ Vr 9 mA @ 1600 V
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case D2
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 300 A