MSKD165-08
DIODE MODULE 800V 165A SD2
Paket/Kılıf
D2
Seri / Aile Numarası
MSKD165
MSKD165-08 Hakkında
MSKD165-08, Microchip Technology tarafından üretilen 800V 165A kapasiteli doğrulttucu diyot moduludur. Common Cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu component, SD2 paketinde chassis mount olarak tasarlanmıştır. 1.4V forward voltajı ve 9mA reverse leakage akımı ile özellikleri belirlenmiştir. Standard recovery karakteristiğine sahip bu modul, yüksek akım doğrultlama uygulamalarında, endüstriyel güç kaynakları, inverter devreler ve kontrollü doğrulttucu sistemlerde kullanılır. DC ters voltaj tarafında 800V'ye kadar dayanabilir. Ortalama doğrultlanmış akım (Io) diyot başına 165A'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 165A
Current - Reverse Leakage @ Vr 9 mA @ 800 V
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case D2
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 300 A