MSKD120-08
DIODE MODULE 800V 120A D1
Paket/Kılıf
D1
Seri / Aile Numarası
MSKD120
MSKD120-08 Hakkında
MSKD120-08, Microchip Technology tarafından üretilen 800V 120A rated bir diyot modülüdür. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonuna sahip bu doğrultma diyotu modülü, Chassis Mount tipi kasa ile D1 paketi içinde sunulmaktadır. 120A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve maksimum 1.43V ileriye doğru gerilim düşümüne sahiptir. 800V DC ters gerilim değeriyle yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan bu standart hızlı iyileştirme diyotu, endüstriyel güç dönüştürücüleri, kaynak makineleri ve AC/DC güç kaynakları gibi uygulamalarda çalışmaktadır. Standard Recovery tipi olup 500ns'den daha uzun recovery süresine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 120A
Current - Reverse Leakage @ Vr 6 mA @ 800 V
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case D1
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D1
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.43 V @ 300 A