MSC8156ETVT1000B
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
MSC8156
MSC8156ETVT1000B Hakkında
MSC8156ETVT1000B, Rochester Electronics tarafından üretilen 32-bit dijital sinyal işlemci (DSP) komponentdir. SC3850 altı çekirdek mimarisi ile 1GHz çalışma hızında çalışır. Gömülü sistemler, ağ işleme, veri iletişimi ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Ethernet, Serial RapidIO, PCI, UART/USART, SPI, I²C ve SGMII arayüzleri ile çeşitli iletişim protokollerini destekler. 576kB on-chip RAM ve 96kB ROM belleğe sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bileşen, 783-FCPBGA paketlemesinde surface mount olarak monte edilir. 1.00V core ve 2.50V I/O voltajında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 1GHz
On-Chip RAM 576kB
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TJ)
Type SC3850 Six Core
Voltage - Core 1.00V
Voltage - I/O 2.50V