MSC250V21
CAP ALUM 21UF 250V QC TERM
Seri / Aile Numarası
MSC250V21
MSC250V21 Hakkında
MSC250V21, NTE Electronics tarafından üretilen 21 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj değeri ile tasarlanmış olan bu komponent, motor start uygulamalarında kullanılır. Radial, Can tipi QC Terminal paketinde sunulan cihaz, chassis mount kuruluma uygun olup -40°C ile 65°C arasında çalışabilir. Motorların başlangıç torkunun artırılması ve AC motorların kapasitif devrelerinde yaygın olarak kullanılan bu elektrolitik kondansatör, güvenilir performans ve uzun ömür sunmaktadır.
Applications Motor Start
Capacitance 21 µF
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Package / Case Radial, Can - QC Terminals
Part Status Active
Voltage - Rated 250 V