MSC125V324
CAP ALUM 324UF 125V QC TERM
Seri / Aile Numarası
MSC125V324
MSC125V324 Hakkında
MSC125V324, NTE Electronics tarafından üretilen 324 µF kapasiteli, 125 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipi ile QC terminaller (quick connect) özelliği taşır. Motor start uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış olup, chassis mount montajı destekler. -40°C ile +65°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenli işlem görmektedir. Aktif ürün statüsü ile tedarik edilmektedir.
Applications Motor Start
Capacitance 324 µF
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Package / Case Radial, Can - QC Terminals
Part Status Active
Voltage - Rated 125 V