MSC125V108
CAP ALUM 108UF 125V QC TERM
Seri / Aile Numarası
MSC125V108
MSC125V108 Hakkında
MSC125V108, NTE Electronics tarafından üretilen 108 µF kapasitanslı, 125V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - QC Terminals paketinde sunulan bu komponent, motor start uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis Mount montaj tipi ile sabit yapılara monte edilebilir. -40°C ile 65°C arasında çalışabilen bu kondansatör, yüksek kapasitans değeri ile motorların başlatılması sırasında gerekli olan enerji depolaması ve serbest bırakılması işlevini yerine getirir. QC terminal bağlantısı hızlı ve güvenli montaj sağlar.
Applications Motor Start
Capacitance 108 µF
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Package / Case Radial, Can - QC Terminals
Part Status Active
Voltage - Rated 125 V