MSC050SDA120S
UNRLS, FG, GEN2, SIC SBD, TO-268
Paket/Kılıf
TO-268-3
Seri / Aile Numarası
MSC050SDA120S
MSC050SDA120S Hakkında
MSC050SDA120S, Microchip Technology tarafından üretilen Silicon Carbide (SiC) Schottky diyottur. 50A ortalama doğrultulmuş akım ve 1200V maksimum ters gerilim kapasitesine sahiptir. TO-268-3 (D³Pak) paketinde sunulan bu bileşen, sıfır ters kazanım süresi (0 ns) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında düşük anahtarlama kayıpları sağlar. Surface mount tipi montaj için tasarlanmıştır. Endüstriyel güç dönüştürme, invertör, şarj cihazları ve solar uygulamalarında kullanılan bu diyot, aktif parça statüsü ile mevcut üretimdedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 50A (DC)
Diode Type Silicon Carbide Schottky
Mounting Type Surface Mount
Package / Case TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 0 ns
Speed No Recovery Time > 500mA (Io)
Supplier Device Package D3PAK
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V