MSASC25H45KS
RECTIFIER
Paket/Kılıf
ThinKey™2
Seri / Aile Numarası
MSASC25H45KS
MSASC25H45KS Hakkında
MSASC25H45KS, Microchip Technology tarafından üretilen Surface Mount Schottky doğrultma diyotudur. 25A ortalama doğrultulmuş akım ve 45V maksimum DC ters gerilim ile tasarlanmıştır. ThinKey™2 paketinde sunulan bu bileşen, 610mV maksimum ileri gerilim (20A'de) sağlar. Fast recovery karakteristiğine sahip olup, 500ns'den düşük recovery süresi ile -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, ters akım koruması ve AC-DC dönüştürme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 25A
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case ThinKey™2
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ThinKey™2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 610 mV @ 20 A