MSASC100H45HR
RECTIFIER
Paket/Kılıf
ThinKey™1
Seri / Aile Numarası
MSASC100H45HR
MSASC100H45HR Hakkında
MSASC100H45HR, Microchip Technology tarafından üretilen yüksek akım Schottky doğrultucu diyottur. 100A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 45V maksimum ters voltaj ile güç kaynağı devreleri, inverter uygulamaları ve endüstriyel doğrultma sistemlerinde kullanılır. Fast Recovery karakteristiği (≤500ns @ >200mA) ile düşük ısı kaybı sağlar. 80A akımda 650mV maksimum forward voltajı ve -65°C ile 150°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığı geniş uygulama yelpazesine uygunluğunu gösterir. Surface mount ThinKey™1 paketi kompakt PCB tasarımlarına elverişlidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 100A
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case ThinKey™1
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ThinKey™1
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 650 mV @ 80 A