MSASC100H45H
RECTIFIER
Paket/Kılıf
ThinKey™1
Seri / Aile Numarası
MSASC100H45H
MSASC100H45H Hakkında
MSASC100H45H, Microchip Technology tarafından üretilen yüksek akım Schottky doğrultma diyotudur. 100A ortalama doğrultulmuş akım (Io) ve 45V DC ters voltaj (Vr) kapasitesi ile güç elektronik uygulamalarında kullanılır. Surface mount ThinKey™1 paketi ile kompakt tasarımlar için uygun olup, -65°C ile +150°C arasında çalışabilir. 80A'de 650mV forward voltaj değerine ve ≤500ns fast recovery hızına sahiptir. Anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, inverterler ve otomotiv uygulamalarında diyot ve freewheeling uygulamaları için tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 100A
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case ThinKey™1
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ThinKey™1
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 650 mV @ 80 A