MSAD200-16
DIODE MODULE 1.6KV 200A SD2
Paket/Kılıf
D2
Seri / Aile Numarası
MSAD200-16
MSAD200-16 Hakkında
MSAD200-16, Microchip Technology tarafından üretilen 1.6KV 200A kapasiteli yüksek akım doğrultma diyot modulüdür. Common Anode konfigürasyonunda tasarlanmış bu diyot modülü, diode pair halinde çalışır. D2 paketinde sunulan ve chassis mount tipi olan komponent, endüstriyel güç kaynakları, kaynak sistemleri ve yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Maksimum reverse voltajı 1600V, ortalama doğrultulmuş akımı 200A ve forward voltajı 300A'de 1.3V'dir. Standard recovery tipi diyot 500ns'den büyük reverse recovery süresine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200A
Current - Reverse Leakage @ Vr 9 mA @ 1600 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case D2
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.3 V @ 300 A