MSAD165-18
DIODE MODULE 1.8KV 165A D2
Paket/Kılıf
D2
Seri / Aile Numarası
MSAD165
MSAD165-18 Hakkında
MSAD165-18, Microchip Technology tarafından üretilen 1.8kV 165A kapasiteli bir diyot modülüdür. Common anode konfigürasyonunda iki diyottan oluşan bu diyoz dizisi, D2 paketi içinde chassis mount şeklinde sunulmaktadır. 165A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 1800V maksimum ters gerilim yeteneğine sahiptir. 1.4V maksimum ileri doğru düşüş (300A'de) ile AC/DC güç kaynakları, indüstriyel doğrultma devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanıma uygundur. Standard recovery karakteristiğine (>500ns) sahip olan bu bileşen, standart hızlı doğrultma uygulamaları için tasarlanmıştır. Ters kaçak akımı 1800V'de 9mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 165A
Current - Reverse Leakage @ Vr 9 mA @ 1800 V
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case D2
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 300 A