MS12-1A87-75L
RELAY REED SPST 500MA 12V
Paket/Kılıf
Kategori
Reed Röleler
Seri / Aile Numarası
MS12-1A87-75L
MS12-1A87-75L Hakkında
MS12-1A87-75L, Standex Electronics tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) reed röle kontaktlı elektromanyetik bir anahtarlama cihazıdır. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu röle, 500mA kontakt akımı kapasitesine sahiptir ve maximum 200VAC/200VDC'ye kadar gerilim anahtarlayabilir. Non-latching tip tasarımıyla, 0.5ms işletme ve 0.1ms serbest bırakma sürelerine sahiptir. 8.4VDC must operate ve 1.8VDC must release voltajları ile belirtilen voltaj seviyelerinde güvenilir çalışma sağlar. -20°C ile +70°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 17.1mA coil akımına sahip olan cihaz, PCB pin terminaline ve through-hole montaj tipine uygun olarak tasarlanmıştır. Endüstriyel kontrol, otomasyon, sinyal anahtarlaması ve düşük akımlı DC/AC devreleri için uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 17.1 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 500 mA
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.8 VDC
Operate Time 0.5 ms
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Part Status Active
Release Time 0.1 ms
Switching Voltage 200VAC, 200VDC - Max