MRA4004T3G
DIODE GEN PURP 400V 1A SMA
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
MRA4004
MRA4004T3G Hakkında
MRA4004T3G, onsemi tarafından üretilen genel amaç doğrultma diyotudur. 400V ters voltaj dayanımı ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. Surface mount DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bu bileşen, endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve genel elektronik devreler içinde AC akımını DC akıma dönüştürmek için kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı ve 1.1V maksimum forward voltajı ile verimliliğe katkıda bulunur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A