MRA4004T3
DIODE GEN PURP 400V 1A SMA
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
MRA4004
MRA4004T3 Hakkında
MRA4004T3, onsemi tarafından üretilen 400V, 1A kapasiteli genel amaçlı doğrultucu diyottur. SMA (DO-214AC) yüzey montajlı paket ile tasarlanmış olan bu diyot, voltaj düzenlemesi, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde doğrultma işlevi görmektedir. 1.1V forward voltaj ve 10µA ters sızıntı akımı özelikleriyle, düşük güç uygulamalarında ve genel elektronik devrelerde kullanım için uygun bir komponenttir. -55°C ile 175°C arasında işletim sıcaklık aralığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A