MPL227M0JG19TRA0
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Seri / Aile Numarası
MPL227M0JG19TRA
MPL227M0JG19TRA0 Hakkında
MPL227M0JG19TRA0, Manyue tarafından üretilen 220µF kapasiteli alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile tasarlanan bu bileşen, yüksek frekanslı uygulamalarda düşük ESR (9mOhm) sayesinde etkili bir çözüm sunmaktadır. SMD 2917 (7343 Metric) kasa tipinde sunulan komponenti, açma-kapama güç kaynakları, konvertörler ve yüksek akım uygulamalarında kullanabilirsiniz. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, ±20% tolerans ve polimer dielektrik teknolojisi ile istikrarlı performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V