MOC8105300
Seri / Aile Numarası
MOC8105
MOC8105300 Hakkında
MOC8105300, onsemi tarafından üretilen 5.3kV yalıtım gerilimi ile çalışan transistör çıkışlı optoizolatördür. 6-DIP through hole paket yapısında sunulan bu bileşen, 100mA maksimum DC forward akımı ve 50mA çıkış akımı kapasitesine sahiptir. Current transfer ratio 65% ile 133% arasında değişmektedir. 65% ile 133% arasında değişen current transfer ratio ve 1-2µs rise/fall time ile hızlı switching performansı sağlar. -55°C ile 100°C arasında çalışır. 30V maksimum çıkış gerilimi ve 400mV Vce saturation değerleri ile güç anahtarlama, sinyal izolasyonu ve inverter kontrol uygulamalarında kullanılır. Bileşen şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - DC Forward (If) (Max) 100 mA
Current - Output / Channel 50mA
Current Transfer Ratio (Max) 133% @ 10mA
Current Transfer Ratio (Min) 65% @ 10mA
Number of Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Turn On / Turn Off Time (Typ) 2µs, 3µs
Vce Saturation (Max) 400mV
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.15V
Voltage - Isolation 5300Vrms
Voltage - Output (Max) 30V