MOC8101300W
Seri / Aile Numarası
MOC8101
MOC8101300W Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - DC Forward (If) (Max) 100 mA
Current - Output / Channel 50mA
Current Transfer Ratio (Max) 80% @ 10mA
Current Transfer Ratio (Min) 50% @ 10mA
Number of Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Turn On / Turn Off Time (Typ) 2µs, 3µs
Vce Saturation (Max) 400mV
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.15V
Voltage - Isolation 5300Vrms
Voltage - Output (Max) 30V