MOC5009VM
OPTOCOUPLER VDE SCHMIT TRIG 6DIP
Paket/Kılıf
6-DIP
Seri / Aile Numarası
MOC5009
MOC5009VM Hakkında
MOC5009VM, onsemi tarafından üretilen DC girişli optoizolatördür. Schmitt trigger çıkışı ile donatılmış bu bileşen, 1MHz veri hızında çalışmaktadır. 7500Vpk yüksek voltaj izolasyonu sayesinde güç kaynakları, motor kontrolü, endüstriyel otomasyon ve güvenlik sistemlerinde kullanılır. Open collector çıkış tipi ile farklı lojik seviyelere uyum sağlar. Through hole montaj tipi ile konvansiyonel PCB'lere monte edilebilir. 10mA maksimum DC forward akımı ve 50mA çıkış akımı kapasitesine sahiptir. Bileşen artık üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - DC Forward (If) (Max) 10mA
Current - Output / Channel 50 mA
Data Rate 1MHz