MOC5007FR2M
OPTOCOUP SCHMIT TRIG LO PRO 6SMD
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
MOC5007
MOC5007FR2M Hakkında
MOC5007FR2M, onsemi tarafından üretilen Schmitt trigger girişli optoizolatördür. Bu bileşen, giriş ve çıkış tarafları arasında 7500Vpk izolasyon sağlayarak sinyal aktarımını sağlar. DC giriş sinyallerini kabul ederek açık kolektör (open collector) çıkış ile 50mA akım kapasitesinde çalışır. 1MHz veri hızında çalışabilen bu optocoupler, endüstriyel otomasyon, güç kaynakları, motor kontrol ve dijital iletişim uygulamalarında giriş-çıkış izolasyonu gerektiren devrelerde kullanılır. Surface mount 6-SMD gull wing paketinde sunulan bileşen, 1.6mA maksimum DC ileri akım gereksinimi ile düşük güç tüketimine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - DC Forward (If) (Max) 1.6mA
Current - Output / Channel 50 mA
Data Rate 1MHz