MMSZ9V1T1G
DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123
Seri / Aile Numarası
MMSZ9V1T1G
MMSZ9V1T1G Hakkında
MMSZ9V1T1G, onsemi tarafından üretilen 9.1V nominal gerilimde çalışan Surface Mount zener diyottur. SOD-123 paketinde sunulan bu bileşen, 500 mW güç derecelendirmesine ve ±5% toleransa sahiptir. 15 Ohm maksimum impedansı ile voltaj düzenleme, aşırı gerilim koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışabilen bu diyot, 6V'da 500 nA ters kaçak akım karakteristiğine ve 10 mA'de 900 mV ileri gerilim düşüşüne sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 6 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 9.1 V