MMSZ4V7T3
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD123
Seri / Aile Numarası
MMSZ4V7
MMSZ4V7T3 Hakkında
MMSZ4V7T3, onsemi tarafından üretilen 4.7V nominal gerilimdeki tekil Zener diyottur. 500mW güç yeteneğine sahip olan bu komponent, SOD-123 SMD paketinde sunulmaktadır. Ters kayma akımı 2V'de 3µA, empedansı maksimum 80Ω'dur. İleri gerilim 10mA'de 900mV'tir. ±5% tolerans ile üretilen bu diyot, voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Surface mount montajı için uygundur. Cihaz artık üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V