MMSZ43T1
DIODE ZENER 43V 500MW SOD123
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
MMSZ43T1
MMSZ43T1 Hakkında
MMSZ43T1, onsemi tarafından üretilen 43V nominal gerilime sahip tekil zener diyottur. SOD-123 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 500mW maksimum güç dağıtım kapasitesine ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. 150Ω maksimum impedans değeri ile güvenilir voltaj regülasyonu sağlar. -55°C ile +150°C arasında çalışır. Yaygın olarak voltaj referansı, aşırı gerilim koruması ve voltaj sabitlemesi uygulamalarında kullanılır. 30.1V'de 50nA ters kaçak akımı ile minimum enerji kaybı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 30.1 V
Impedance (Max) (Zzt) 150 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 43 V