MMSZ3V3T3
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
Seri / Aile Numarası
MMSZ3V3
MMSZ3V3T3 Hakkında
MMSZ3V3T3, onsemi tarafından üretilen 3.3V nominal voltajlı Surface Mount zener diyottur. SOD-123 paketinde sunulan bu komponent, 500mW güç disipasyonuna sahip olup, voltaj düzenleme, koruma devrelerinde ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. ±5% voltaj toleransı ile geniş çalışma sıcaklık aralığında (-55°C ile 150°C arası) çalışabilir. Maksimum 95 Ohms empedansı ve 5µA reverse leakage akımı ile hassas elektronik uygulamalarında yer alabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V