MMSZ3V3ET1
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
Üretici
onsemi
Seri / Aile Numarası
MMSZ3V3ET1
MMSZ3V3ET1 Hakkında
MMSZ3V3ET1, onsemi tarafından üretilen 3.3V nominal gerilim değerine sahip tekil Zener diyotudur. 500mW güç derecelendirilmesi ile düşük güç uygulamalarında gerilimlerin stabilizasyonu ve koruması için kullanılır. SOD-123 yüzey montaj paketi içinde sunulan bu bileşen, 95Ω maksimum empedans ve ±5% voltaj toleransı ile özellikleri bellidir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Voltaj düzenleme devreleri, referans kaynakları, sinyal seviyeleri ayarlama ve transiyent koruma uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V